Rozmiar tekstu: A A A
Międzyszkolny etap XXIII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

W dniu 21 lutego 2018 roku, w Urzędzie Miejskim w Elblągu, odbył się międzyszkolny etap XXIII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. W konkursie brały udział dwuosobowe zespoły reprezentujące 12 szkół ponadgimnazjalnych z terenu Elbląga. Zespoły zostały wyłonione w eliminacjach szkolnych.

Etap międzyszkolny składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej zespoły miały do rozwiązania test z zakresu tematyki związanej z obroną cywilną, szeroko pojętym bezpieczeństwem oraz  bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Część praktyczna obejmowała udzielenie pierwszej pomocy, praktyczne wykorzystanie znajomości przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność postępowania w sytuacji zagrożeń.

Część praktyczna została przygotowana przy ogromnym udziale i zaangażowaniu st. asp. Wiktora Kaczmarka z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu oraz kpt. Pawła Raczewskiego i  st. sekc. Łukasza Pocałujko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. 

Ostateczna klasyfikacja:


I miejsce Zespół Szkół Technicznych w Elblągu,

 

 

 

1) Wiktoria Strzyżewska

2) Alicja Rogoz

Opiekun: Jolanta Lewandowska

 

II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Elblągu,

1) Katarzyna Górska

2) Kaja Kuligowa

Opiekun: Grzegorz Uściński

 

III miejsce Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące REGENT,

1) Rafał Rozkowiński

2) Sebastian Dziąbkowski

Opiekun: Grzegorz Uściński

 

Zwycięscy będą reprezentować miasto Elbląg w finale XXIII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej który odbędzie się 2 marca 2018 roku w Olsztynie.  

Uczestnicy Olimpiady zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami i upominkami ufundowanymi przez Urząd Miejski w Elblągu. Uczniowie trzech zwycięskich zespołów otrzymali także bony do wykorzystania w jednym ze sklepów z elektroniką.
Gratulacje oraz nagrody zwycięzcom ufundowane przez Urząd Miejski w Elblągu wręczył Janusz Nowak wiceprezydent Miasta.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

Rafał Czirson (2018-02-27 07:57)
G a l e r i a

Kaledarz imprez


Copyright © MBS Systems 2008r. Wszelkie prawa zastrzeżone.


xvideos, porno