Rozmiar tekstu: A A A
Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodziez zapobiega pożarom"

W dniu 05 marca 2018 roku, w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu, odbył się VII etap miejski Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W konkursie brało udział 9 uczestników na poziomie gimnazjalnym i 24 na poziomie szkół średnich.

Konkurs składał się z części pisemnej oraz ustnej, dla tych którzy osiągnęli najlepszy wynik. Komisja Konkursowa z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu w składzie mł bryg. Tomasz Marcinkowski, st.kpt Przemysław Siagło oraz kpt. Paweł Raczewski wyłoniła zwycięzców, a jednocześnie reprezentantów na poziomie powiatu w składzie:

Ostateczna klasyfikacja:


Poziom gimnazjalny

1) Jakub Konieczny – Gimnazjum nr 6,

2) Olaf Brzeski – Zespół Szkół Pijarskich,

3) Julian Harasim – Zespół Szkół Pijarskich

Poziom szkół średnich

1) Agnieszka Dobosz – Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących,

2) Karol Pyżyński – Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych,

3) Piotr Szala - Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych


Zwycięzcy będą reprezentować miasto Elbląg na szczeblu powiatowym, który odbędzie się 24 marca 2018 roku w siedzibie Jednostki Ratowniczo –Gaśniczej nr 2 w Elblągu przy ulicy Browarnej 33..  

Uczestnicy Olimpiady zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami i upominkami ufundowanymi przez Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych.. Uczniowie trzech zwycięskich zespołów otrzymali także bony, ufundowane przez Urząd Miejski w Elblągu, do wykorzystania w jednym ze sklepów z elektroniką.
Gratulacje oraz nagrody zwycięzcom ufundowane przez Urząd Miejski w Elblągu wręczyli Danuta Pacek Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, kpt. Łukasz Kochan Komendant Miejski PSP w Elblągu oraz Tomasz Świniarski Kierownik Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Elblągu. Za całość organizacji konkursu odpowiadała Anna Nowocień nauczyciel w ZSTI.

Zwycięzcom gratulujemy!

Rafał Czirson (2018-03-08 10:03)
G a l e r i a

Kaledarz imprez


Copyright © MBS Systems 2008r. Wszelkie prawa zastrzeżone.


xvideos, porno