Rozmiar tekstu: A A A
Dzień Dziecka 2019

          W dniu 01.06.2019 r. odbył się festyn z okazji „Dnia Dziecka”. Od samego rana zapewniono najmłodszym elblążanom niezliczone atrakcje mające miejsce na Placu Jagiellończyka. Atrakcjami były m.in.: malowanie buziek, czesanie fryzur, bańki mydlane, balony, animacje, strefa sportu MOSiR, stoiska i pojazdy służb mundurowych (Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Straż Miejska w Elblągu,  Państwowa Straż Pożarna i Policja).

        Przy stoiskach służb mundurowych można było zapoznać się ze sprzętem oraz zadaniami realizowanymi przez służby. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się wspólne stoisko Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Straży Miejskiej w Elblągu. Szczególnie dzieci z elbląskich przedszkoli tłumnie oblegały to stoisko, na którym można było otrzymać odblaski, smycze i zawieszki poprawiające bezpieczeństwo po zmierzchu jak i materiały promujące bezpieczeństwo.

        Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się materiały informacyjne i książeczki opracowane przez pracowników Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego: „Vademecum Bezpieczeństwa” oraz kolorowanki o tematyce bezpieczeństwa.

 

Rafał Czirson (2019-06-03 10:58)
G a l e r i a

Kaledarz imprez


Copyright © MBS Systems 2008r. Wszelkie prawa zastrzeżone.


xvideos, porno